PREPNITE SA NA MblackWIblackN A DblackTKNITE SA ČARA

MOWION by Kanlux – špecialista na riešenia, ktorým môžete dôverovať. Mnoho zariadení, ktoré boli vyrobené ešte na začiatku existencie firmy, úspešne funguje až doteraz. Sú to tisícky výrobkov po celom svete.

MOWION je náš návrh pre všetkých, ktorým záleží na tom, aby sa krása a technológia navzájom podporovali. MOWION – ambiciózne riešenia pre užívateľov, investorov, developerov a pre inštalatérov, ktorí veria, že riešenie založené na kvalite sa vždy obháji – počas montáže aj počas dlhých rokov používania. Pretože kvalita alebo je, alebo nie je vôbec.

Keď si chcete vybrať, prepnite na MOWION a dotknite sa čara.

PyellowZNAJTE NAŠE RIEŠENIA

MOWION Logi – riešenia, keď očakávate technické štandardy, ktoré sú súčasne perfektné, ako aj ekonomické. Sú to logické a lacné riešenia, ktoré vás prekvapia svojím jednoduchým používaním.

Zobraziť viac

MOWION Domo – detaily, ktoré do vášho interiéru vnesú krásu a bezpečnosť. Ambiciózne riešenia tak pre užívateľov, ako aj pre inštalatérov, ktorí veria, že riešenie založené na kvalite sa obháji vždy – počas montáže aj počas dlhých rokov používania. Pretože kvalita alebo je, alebo nie je vôbec. Vyberte si sériu Domo a predstavte si slobodu, s akou teraz môžete zariadiť váš dom. 

Zobraziť viac

Inovatívna rada, vytvorená pre kancelárske priestory. Navrhnutá ako najlepšie spojenie štýlu, funkčnosti a ergonómie pracoviska. Praktické a funkčné riešenie s možnosťou montáže do rámikového systému.

Zobraziť viac

Spoľahlivá rada používaná na vonkajších stenách a fasádach. Ich hlavným rysom je zvýšené krytie a bezpečnosť. Kombinuje odolnú konštrukciu s jednoduchým, univerzálnym designom. Perfektné riešenie pre napr. garáž alebo altánok.

Zobraziť viac

#

Aplikacja jest dostępna dla komputerów i tabletów
(min. rozdzielczość 1200px)

Obróc ekran o 90 stopni.
(min. rozdzielczość 1200px)

Powrót na stronę główną